İade Şartları

Sitemize üyelik ödemesi Havale/EFT/ATM veya Kredi/Banka Kartıseçeneği kullanarak yapılmışsa ve üyenin üyelik süresi başladığı andan itibaren 48 saat içerisinde verilen hizmetten memnun kalmaz ise üyeliğin 48 saati dikkate alınmak suretiyle takip eden 30 işgünü içerisinde üyenin belirtmiş olduğu hesaba üyelik için yapmış olduğu ödeme geri gönderilir.

Siteye üyelik ödemesi Kredi/Banka Kartı ile yapılmışsa ve üye 48 saat sonunda verilen hizmetten memnun kalmamışsa 48 saat sonunda iade isteyebilir. Üyenin geri iadesi siteye üyeliğinin 48 saat başlamak kaydı ile 30 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğu kredi kartına yapılır. Üyeler üye oldukları gün saat ve dakika üzerinden 48 saat geçtikten sonra üyeliklerini iptal edemeyeceklerini kabul etmiş sayılırlar.

Kimler ücret iade talep edemez?
Üyelik yükseltme işlemi yapanlar ve kampanyadan yararlananlar (1 aylık üyelik satın alana, 1 aylık üyelik hediye gibi.) iade talepleriniz geçersiz sayılacaktır.

Ayrıca, üyelik zarfınca herhangi bir kazanç sağlanmış ise (kupon tuttuysa) iade talebiniz geçersiz sayılacaktır. Bunun yanında keyfi ve nedensiz iadeler yapılmamaktadır.

Mesajlaşma
Online Üyeler Mesaj At
bulkan
Mesaj Gönder
Shiuan
Mesaj Gönder
sasa_iliç
Mesaj Gönder
carbotanium
Mesaj Gönder
uçkur ayna
Mesaj Gönder
Online Üyeler [5]